Organik Tarım ve Gıda San A. ş. 

GURMEY 

Hakkımızda

       Şirketimiz  Gurmey Organik 2010 yılının Mart ayında Ziraat Yüksek Mühendisi Bahadır Ünsal tarafından kurulmuştur. Bahadır Ünsal 2007-2012 yılları arasında Alman Rapunzel Organik tarım firmasında Tarımsal Proje Danışmanı ve Satın Alma sorumlusu olarak çalışmıştır. Rapunzel de edindiği tecrübe ile birlikte kendi projelerini ve kendi markasını oluşturmaya ağırlık vermiştir. Bugün Gurmey markası ile bilgi birikimi ve uluslar arası kalite parametreleri doğrultusunda üretimler yapmaktadır. Bunun yanında organik (domates, üzüm, asma yaprağı, elma, havuç, kiraz, incir, kaysı, zeytin vs) tarımsal hammadde tedarik ederek ihracatçı firmalara destek vermektedir.

 

2015 Yılında Boğaziçi Üniversitesini Birincilikle Tamamlamış olan Tat konserve Eski İhracat Müdürü Özgün Bardız ile şirket ortaklığa gitmiş daha da profesyonel olarak büyümeye odaklanmıştır.

 

Günümüzde, Gurmey kendi organik projelerini kurmuş olup 200 den fazla üretici ile yaklaşık 20000 da alanda sözleşmeli olarak organik hammadde üretimi yaptırmaktadır.

 

 

Organik Tarımsal Projeler Neden Önemlidir?

Sağlıklı, Çevreci ve Güvenilir tarımsal üretim için  ‘’Organik Tarım’’ olmazsa olmaz üretim modelidir. Bu nedenle bizlerde kendi organik projelerimizi bu üç ana temel üzerine oturtarak gerçekleştiriyoruz.

Bunun sonucu olarak da sağlıklı ,kaliteli ve güvenilir ürünler ürettirip piyasaya arz ediyoruz. Projemiz kapsamında bulunan tüm  ürünler ‘’tohumdan sofraya’’ ulaşıncaya kadar  olan tüm süreçlerde firmamızın deneyimli  ve yetkin teknik  personelinin kontrolü ve gözetimi altında gerçekleşmektedir.

Projemiz kapsamında ürettirilen hammaddeler doğrudan üreticiden satın alınarak  gereksiz aracıların önü kesilmekte ve‘’adil bir ticaret’’ ortamı sağlanmaktadır.